Бетоноконтакт і машинна штукатурка

By in ,
Бетоноконтакт і машинна штукатурка

До будь-якого ремонту необхідно підходити серйозно і продумувати все до дрібниць. Основа хорошого ремонту – це якісні й перевірені матеріали. Бетоноконтакт і машинна штукатурка, приклад деяких із них:

Бетоноконтакт – Knauf Betonokontakt

Це вид грунтовки, який є проміжною ланкою між різними типами стін, такими, як бетон, цегла, газобетон, пінобетон, моноліт, і гіпсовою штукатуркою або гіпсовим клеєм.

Бетоноконтакт Knauf прекрасно підходить для роботи з керамічним бетоном або бетонним перекриттям. Грунтовка являє собою емульсію з дрібнодисперсним кварцовим піском. Підходить тільки для робіт всередині приміщень. Головні її переваги – стійкість до лугів і два способи нанесення (за допомогою машинного розпилення і вручну).

Перед тим, як нанести грунт, необхідно провести чистку основи від жиру, сміття і пилу. Поверхня не потрібно очищати від фарби, якщо вона залишилася, головне, щоб вона була сухою. Перед тим, як нанести ґрунтовку, потрібно перевірити всі бетонні основи. Якщо вони не міцні або нестійкі, то зміцните їх розчином з цементу. Рекомендовано працювати з ґрунтовкою при температурі + 5- + 30 градусів.

Після ретельного перемішування Knauf Betonokontakt слід нанести на поверхню валиком. Також можна рівномірно розбризкувати її за допомогою машини. Наступні дії, пов’язані зі штукатуркою, необхідно проводити не раніше ніж через 24 години після нанесення. Особливістю такої грунтовки є те, що під час висихання на неї не повинна потрапляти волога, прямі промені сонця, не повинно бути протягів.
Така грунтовка є універсальною підкладкою для машинної гіпсової штукатурки МР-75.

Машинна штукатурка гіпсова МР-75 по бетону

Сучасна штукатурка має безліч переваг і славиться гарною якістю матеріалу. Вона вирізняється з-поміж багатьох інших видів штукатурок. Гіпсова штукатурка МР-75 сумісна з такими поверхнями, як: цегла, цельнобетонние панелі, різноманітні блокові моделі. Досить економний засіб, вимагає всього одного шару нанесення на поверхню. Має довгий термін експлуатації і дозволяє охоплювати великі обсяги робочої площі.
Речовину можна наносити як вручну, так і машинним способом. Останній є фаворитом серед будівельників, так як він прискорює процес роботи, ретельніше замішує розчин і наносить його акуратним рівним шаром.

При висиханні необхідно враховувати всі особливості як самої штукатурки, так і складу стіни, товщини покриття розчином, умови в приміщенні, кількість нанесення і т.д.

Машинна штукатурка гіпсова МР-75 сохне швидше, ніж цементний розчин з піском. Її структура однорідна і м’яка, що дозволяє їй лягати на стіну ідеально.

Так як основа стін може бути з щільного бетону, а він, як відомо, вбирає вологу набагато гірше, ніж дерево або цегла, то гіпсова штукатурка є самим раціональним вибором при ремонті будь-якої складності.

У цій статті пропонується вашій увазі бетоноконтакт і машинна штукатурка для прикладу.