Геометрія приміщення, квартири, котеджу

By in ,
Геометрія приміщення, квартири, котеджу

Переоцінити якісно виконані штукатурні роботи досить складно. При цьому не важливо, йдеться про ремонт в квартирі або будівництві нового будинку. Под геометрией стен (геометрия помещения) при постройке новых зданий подразумевается выполнение работ по созданию стеновых панелей, на которых в дальнейшем можно проводить чистовую отделку. При виконанні чорнових робіт будівельники наносять спеціальний розчин для вирівнювання поверхні, також наносяться додаткові шпаклювальні роботи і виконується оштукатурювання.

Взаємозв’язок штукатурення та геометрія приміщення

При виконанні чорнової обробки правильна геометрія – це надзвичайно важливий елемент. Завдяки правильному розрахунку будівельники можуть створити ідеально рівні поверхні, придатні для подальшого декоративного оформлення. Під чорновий обробкою мається на увазі виконання наступних робіт:

1. Будівельники усувають з поверхні стіни вм’ятини, горби, вибоїни, раковини, а також інші грубі площинні дефекти.
2. Кути вирівнюються точно під 90 градусів, виконується мінімізація відхилень стінових перегородок щодо вертикального і горизонтального напрямку.
3. На перекриття наносяться ізоляційні шари, а також виконуються інші роботи подібного характеру.
Для проведення штукатурних робіт будівельники можуть використовувати різні види сумішей. Найбільш популярними є гіпсова або цементна штукатурка. Якщо мова йде про зовнішні роботи, потрібно використовувати виключно цементні суміші. Також вони підходять для усунення великих дефектів. Гіпсова підійде для нанесення поверх цементної перед проведенням шпаклювальних робіт.

Для вирівнювання поверхонь можуть застосовуватися різні технології. Крім обробки сумішами, можливе використання гіпсокартонних листів, які в подальшому шпаклюються. Також застосовується армування штукатурних шарів із застосуванням сітки. Є види робіт з вирівнюванням по маяках, ґрунтуванням і багато інших.

Чи важливо виконувати роботи з вирівнювання поверхонь?

Природно, що далеко не в кожній споруді може знадобитися ідеально рівна стіна. Саме тому будівельники і майстри по ремонту оцінюють доцільність виконання тих чи інших дій. В даному випадку важливими факторами стануть тип подальшої чистової обробки і призначення самого приміщення. Вкрай важливо дотримуватися стандартів роботи по отриманню ідеально рівних поверхонь в наступних випадках:

1. На кухні. При установці кухонних шаф, стикування навісного обладнання або Г-образного кухонного гарнітура.
2. У приміщеннях. При бажанні замовника в подальшому наклеїти шпалери з малюнком або вертикальними смугами.
3. У ванні. При подальшій облицювання керамічною плиткою.

При цьому слід розуміти, що планування повинно бути розумним. Ідеально рівна поверхня вимагає додаткових тимчасових і фінансових витрат, і є безліч місць, де точність до міліметра просто не потрібна.

Також вам може бути цікава стаття “як правильно і швидко розрахувати геометрію стін