Грунтовка стін за допомогою компресора

By in ,
Грунтовка стін за допомогою компресора

Машинна штукатурка завойовує все більше прихильників завдяки простоті і швидкості виконання робіт. Але для поліпшення ефекту слід скористатися додатковими перевагами одержувані шляхом використання компресора і пневмопістолету. Грунтовка стін за допомогою компресора дозволяє виконати роботу в важкодоступних місцях швидко і ефективно. Крім того, важливо розуміти, що грунтовка – обов’язкова дія перед нанесенням гіпсових та інших сумішей.

Перевага використання пістолета для грунтовки

Це дуже зручне пристрій, який не тільки доступний за ціною, але також надає будівельникам безліч додаткових можливостей. Серед основних можна назвати наступні:

1. Для обробки площі в 150 квадратних метрів знадобиться всього 1 робочий день, що значно прискорює виконання будівельних або ремонтних робіт.

2. Інструмент працює під тиском, що підвищує щільність шару. У свою чергу, це необхідно в важко доступних місцях і для надійної фіксації і якісного прилипання суміші.

3. Штукатур витрачає менше сил, а значить, працює більш ефективно. Крім цього, витрата матеріалів значно нижче, ніж при традиційних підходах до виконання поставлених завдань.

4. Завдяки компресору, з’являється можливість зробити роботу в рази якісніше.

5. Для роботи з ним не потрібно багато досвіду, і з поставленими завданнями впоратися навіть новачок. Але якщо навичок немає, рекомендується уважно вивчити інструкцію яка йде в комплекті. Це дозволить не зламати техніку, а також вжити заходів щодо забезпечення власної безпеки.

 

 

При виконанні робіт слід дотримуватися представлені нижче рекомендації:

1. Слід виконати пробне замішування грунтовки, щоб оцінити ступінь витрати через пістолет. Надалі це дозволить робити потрібну кількість грунту, щоб не залишалося зайвого, яке може виявитися непридатним для подальшого використання.

2. Обов’язково потрібно використовувати захисний прозорий щиток або окуляри для захисту очей від попадання грунту.

3. На інструменті є спеціальний регулятор тиску, що дозволяє підібрати оптимальні настройки для використовуваної грунтовки. Не слід про це забувати.

4. Пістолет для грунтовки потрібно міцно тримати в руках, інакше він може вискочити.

5. Оптимальна дистанція від оброблюваної поверхні – це 30 сантиметрів. Має бути дотриманий цей показник.

При роботі потрібно пам’ятати, що перший шар, що наноситься за один раз при роботі з піноблоків недостатній. Наступний шар можна наносити після висихання першого. Пістолет важливо чистити відразу після використання, промиваючи всі деталі.

Грунтовка стін за допомогою компресора відео: