Контроль якості машинної штукатурки

By in ,
Контроль якості машинної штукатурки

Машинний метод штукатурки більш ефективний для обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь, тому добре зарекомендував себе на практиці. При цьому шар штукатурки захищає стіни від впливу несприятливих факторів. Залежно від обраної суміші штукатурку ділять на кілька видів, відрізняється і сама технологія нанесення штукатурки на різні поверхні. При цьому навіть машиннy штукатурку необхідно ретельно перевіряти, необхідний контроль якості машинної штукатурки. Якісні штукатурні роботи – це гарантія надійного ремонту.

Контроль якості машинної штукатурки, методи перевірки

Коли робота вже готова, перевірити її якість можна, використовуючи такі методи контролю:

1. Показник відступу від вертикалі не повинен перевищувати одного міліметра на один метр. Виміряти цей показник можна за допомогою правила, довжина якого становить мінімум 2 метри.

2. Між стінами повинен бути строго прямий кут – перевірити це можна, використовуючи звичайну рулетку. При цьому важливо, щоб показник довжини обох діагоналей збігався. Інший варіант – це скористатися косинцем, плече якого становить мінімум 50 сантиметрів.

3. Показник паралельного розташування стін теж вимірюється за допомогою рулетки. Дуже важливо, щоб відстань між стінами була однаковою без будь-яких відхилень.

4. Контроль укосів проводиться з використанням рівня. Показник відхилення укосів, стовпів і інших подібних елементів в будь-яку сторону не повинен перевищувати одного міліметра на метр.

5. Ще один значимий аспект – це рівність поверхні, виміряти яку можна за допомогою правила довжиною в два метри. Його слід прикладати до стіни і вертикально, і горизонтально.

Зверніть увагу! Якщо нерівності стіни понад одного міліметра, це з часом призведе до розбіжності швів на шпалерах. Подібні недоліки необхідно відразу усувати.

Що ще потрібно знати

По завершенні роботи майстрів їх роботу слід прийняти. Бажано звертати увагу на такі аспекти:

1. Шари не відходять і мають хороше зчеплення з поверхнею. При цьому на них не повинно бути тріщин, бульбашок, нерівностей і інших дефектів.

2. Всі кути повинні бути прямими – це дуже важливі показник. Вони повинні бути рівними, з чітко визначеними гранями.

3. При поплескуванні долонею по стінах штукатурка не повинна обсипатися або видавати гучний звук. Якщо це відбувається, значить, робота виконана неякісно.

4. Зазначені раніше похибки цілком припустимі, але якщо вони перевищують встановлену норму, це говорить про погану якість штукатурки.

Таким чином, важливо контролювати навіть машинну штукатурку. Щоб не зіткнутися з недобросовісною роботою майстрів, звертайтеся в нашу компанію BRIGADIR – у нас працюють професіонали.