Машинна штукатурка 220 Вольт

By in ,
Машинна штукатурка 220 Вольт

У минулому процес штукатурки займав багато часу і вимагав величезних зусиль від будівельників. Сьогодні машинна штукатурка 220 Вольт значно змінила процес. Більше не потрібно використовувати безліч додаткових матеріалів для виконання штукатурки і шпаклівки, що помітно позначилося на швидкості виконання робіт, а також дозволило скоротити необхідний для їх виконання бюджет.

Чому варто вибрати машинну штукатурку?

Сьогодні відбувається не тільки глобалізація, але також автоматизація всіх сфер життя. Складні роботи завдяки новим технологіям можна виконувати більш ефективно при менших тимчасових витратах. Крім того, замовляючи машинну штукатурку, клієнт може розраховувати на більш вигідну ціну і ряд інших переваг, про які буде сказано нижче.

Для виконання машинної штукатурки 220 вольт досить виконання всього двох умов: наявність електрики і прісної води. При цьому другий пункт можна обійти, використовуючи чисту привізну воду.
Зверніть увагу! Технічна або колодязна вода не підходить через наявність солей, які можуть мати негативний вплив на розчин, що позначиться на якості виконання робіт.

Машинна штукатурка 220 Вольт, переваги

Використання сучасних технологій – це завжди більш вигідно. Звичайно, консерватори і прихильники традиційних способів можуть приводити різні аргументи про необхідність ручної штукатурки. Але час не стоїть на місці, і неможливо заперечувати очевидні сильні сторони сучасного способу штукатурки:

1. Необхідність меншої кількості матеріалів. Для нанесення матеріалу машинним способом потрібно на третину менше розчину, оскільки його падіння на підлогу мінералізується. Основна маса йде на оброблювану поверхню.

2. Зниження вартості робіт. Оскільки витрата матеріалів менше, відповідно, ціна на виконання штукатурки цін також зменшується.

3. Економія часу. При використанні машинного способу роботи проводяться в 3-5 разів швидше, ніж при застосуванні традиційних засобів. Звичайно, це дозволяє знизити вартість надання послуг.

4. Менше приводів для переживань. Устаткування, що використовує 220 вольт, універсальне, тому немає необхідності у використанні трьох фаз електроживлення, на яке потрібні додаткові дозволи.

5. Більш висока якість. Роботи, виконані шляхом застосування спеціального обладнання, відрізняються від ручної роботи в кращу сторону. Матеріал, що подається під стабільним тиском, наноситься більш рівномірно. Поява пустот виключена, а схоплювання з поверхнею значно вище.

Підбираючи суміш для штукатурки, наші фахівці враховують стан і якість поверхні стіни, а також різні додаткові фактори. Наприклад, подальше призначення штукатурних робіт. Клієнт може замовити суху або рідку суміш. Про перевагу використання кожного виду можна дізнатися у консультантів, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.