Машинна штукатурка під фарбування

By in ,
Машинна штукатурка під фарбування

штукатурка під фарбуванняСтіна, що пройшла процес штукатурки спеціальною машинкою – це, напевно, одна з найбільш підходящих площин під фактурне фарбування. Хоча, по правді кажучи, це твердження буде вірним, якщо основа поштукатурена правильно і якісно. Однак, на жаль, перед тим, як братися за фарбування стін, потрібно виконати дуже серйозну і кропітку підготовку. При цьому якщо все буде зроблено правильно і грамотно, за підсумком вийде ідеально пофарбована стіна з оптимальними естетичними і практичними характеристиками. Машинна штукатурка під фарбування – ми розберемо, як пофарбувати оштукатурену стіну і з яких етапів складається така робота.

Частковий ремонт штукатурки

Якщо машинна штукатурка під фарбування на стіни кімнати нанесена не так давно, то цей процес зовсім не обов’язковий. Однак якщо з моменту нанесення штукатурки пройшло пару років, обійтися без хоча б часткового ремонту не вийде.

Ремонт штукатурки проходить в кілька етапів:

1) Потрібно визначити найбільш вразливі ділянки стіни. Оштукатурені частини на подібних ділянках потрібно відбити.
2) Утворену поверхню необхідно знежирити, а після – обробити ґрунтовкою.
3) Далі знадобиться нанести свіжий склад.
4) Щоб уникнути нерівностей, межі оброблених ділянок затирають шліфувальною шкуркою.

Шліфування обштукатуреної стіни

Шар фарби не завжди надійно і добре наноситься на подібну поверхню. Для досягнення більш високого рівня адгезії отштукатуренная шару необхідне шліфування. Підійде шліфувальна машинка. Але зверніть увагу, що зачищати необхідно не тільки недавно отштукатуренние ділянки, але і всю площу стіни цілком.
Після обробки штукатурки таким чином на неї слід наносити грунт, цю процедуру необхідно повторити двічі. Однак перш ніж наносити другий раз, необхідно почекати час, поки перший шар повністю висохне. Грунтовка необхідна для ліквідації великих пір, що утворилися після нанесення штукатурки. Як тільки другий шар грунту висохне, можна буде приступати до фарбування стін.

Нанесення фарби на штукатурку

Коли все було зроблено якісно і правильно, пофарбувати стіни в штукатурці буде вкрай просто. Для того щоб отримати неповторний дизайн, а також цікаву обробку, потрібно взяти фактурну фарбу. Для досягнення цікавого рельєфу потрібно після нанесення пройтися валиком з візерунком. Є так само варіант простіше, якщо у вас немає валика з візерунком, можна взяти звичайну м’яку губку, малюнок вийде все одно дуже цікавий.

Швидше за все, після виконаної роботи вам доведеться розібратися з незначними дефектами забарвлення. Це можуть бути нашарування або потьоки. Їх можна дуже легко і швидко видалити за допомогою дрібної шліфувальної шкурки. Якщо ви будете дотримуватися всіх інструкцій правильно, за підсумком отримаєте відмінно захищену від пошкоджень, а найголовніше – красиву стіну.