Машинна штукатурка під шпалери

By in ,
Машинна штукатурка під шпалери

Машинна штукатурка під шпалери — це оптимальний спосіб розрівняти поверхню стіни, дозволяючи захистити чорнові стіни від негативної дії високих температур або вологи і надати їм охайний і закінчений вигляд. Машинна штукатурка поверхонь куди більш економічна, так як при її використанні, крім іншого, можна організувати шумо- і теплоізоляцію. Добре покладена штукатурка допоможе заощадити на охолодженні і опаленні кімнати.

Для того щоб ваші шпалери максимально рівно лягли на стіну і протрималися без проблем багато років, потрібна правильно отштукатуренна поверхня стіни. Для досягнення цього результату найкраще підійде машинна штукатурка.

машинна штукатурка під шпалери київ

Переваги машинної штукатурки під шпалери

Ось кілька основних переваг машиної штукатурки перед ручної:

1) Однорідна консистенція. На відміну від ручного замішування складу, коли майстер сам підбирає пропорції води і сухої суміші, в машинній штукатурці подача води завжди однакова.
2) Високий тиск подачі розчину. Завдяки цьому фактору утворюється краще зчеплення з поверхнею в порівнянні з ручним нанесенням.
3) Швидкість роботи. Процедура нанесення штукатурки машинкою відбувається в кілька разів швидше, що дозволяє робити всю роботу за один захід, тим самим дозволяючи наглянцевать поверхню до моменту її затвердіння. Це ідеально підходить для обклеювання шпалер.
4) Вартість. Нанесення штукатурки вручну сильно відрізняється за ціною від машинного способу. Машинна штукатурка буде коштувати на порядок дешевше.

Галузь застосування

Машинная штукатурка під шпалери знайшла популярність по всьому світі відносно недавно. Однак, незважаючи на недовговічність цього методу штукатурення стін, в наших краях машинна штукатурка користується великим попитом. Універсальність і вигідність є основними факторами, завдяки яким тисячі людей вибирають цей варіант нанесення штукатурного шару. З кожним роком організовуються нові проекти будівель, що робить спосіб машинного штукатурення безумовно актуальним.

Цей метод використовують як для великого кількості робіт в підсобних і промислових приміщеннях, так і для фасадної частини будівлі або будинку.

У чому відмінність штукатурки стін під шпалери від штукатурення інших видів?

Відразу після повного вирівнювання стін, вони проходять шліфування напівтерток для досягнення гладкого стану. Оштукатурювання стін під обклеювання шпалер, як правило, проводять при застосуванні гіпсових сполук.

Ключову роль в якості зовнішнього вигляду шпалер після обклеювання відіграє рівень попередніх робіт. Штукатурка стін є найважливішим процесом перед наклеюванням шпалер. Ця дія необхідно для того, щоб вони лягли рівно, особливо це важливо для фотошпалер, вінілу і інших видів, для яких рівні стики дуже важливі.