Машинна штукатурка стель під лазерний рівень

By in ,
Машинна штукатурка стель під лазерний рівень

Зробити стелю ідеально рівним досить складно, тому в багатьох будинках і старих квартирах можна помітити безліч дефектів саме в цій частині робіт будівельників. Сьогодні змінити ситуацію досить просто. Штукатурка як метод обробки – це поширений і ефективний спосіб, але виконувати роботи вручну вкрай незручно і складно. Набагато дешевше і ефективніше використання сучасних технологій. Машинна штукатурка стель – це метод машинної штукатурки який дозволяє не тільки прискорити процес, але також нанести розчин набагато якісніше.

Переваги механізованої штукатурки стель

Технологія розвитку штукатурних робіт постійно зазнає змін і вдосконалюється. Не можна сказати, що 20 років тому і сьогодні використовуються однакові методи. Змінилося практично все: від застосовуваних сумішей до інструментів. Завдяки машинній штукатурці можна отримати безліч конкурентних переваг:

1. Розчин замішується завдяки спеціальним механізмам в необхідних кількостях. Для цього потрібні виключно чиста вода і спеціальна суміш. Густота консистенції завжди однакова, що підвищує якість робіт.

2. Використання сучасних приладів для роботи забезпечує рівномірне Нанесення и висихання, а такоже Відсутність тріщін, внутрішньої напруги и вад Іншого характеру. Необхідність додаткових робіт у вигляді шпаклівки повністю відсутня, тобто відразу після висихання стелі можна виконувати фінішну обробку будь-якого роду.

3. У порівнянні з ручною роботою застосування сучасних приладів забезпечує зниження тимчасових витрат мінімум в три рази. Змішування суміші з водою виробляється набагато швидше, а застосування станції гарантує можливість одночасного охоплення більшої площі, ніж при роботі руками.

4. Клієнт економить свій бюджет, оскільки сухі суміші набагато дешевше, а наші майстри зводять до мінімуму кількість упавшого на підлогу розчину. Практично весь матеріал використовується за прямим призначенням, тобто опиняється на стелі.

Таким чином, машинна штукатурка стелі – це не тільки зручно і якісно, на також фінансово вигідно. Наші майстри працюють по маяках, що дозволяє зробити все ще більш якісно. Про всі етапи виконання робіт можна дізнатися нижче.

Технологія машинної штукатурки

Для якісного виконання робіт необхідно точне виконання всіх підготовчих етапів: очищення поверхні стелі, установка маяків під кутом в 90 градусів з використанням лазера, оштукатурювання і вирівнювання, а також демонтаж маяків після виконання всіх робіт.

Саме установка напрямних маяків – це одна з найскладніших завдань, від якості виконання якої залежить якість всієї подальшої роботи. Наші майстри зроблять все максимально точно, завдяки чому фіналом виконання замовлення стане ідеально рівна стеля. Лазер дозволяє точно визначити кривизну поверхні і врахувати всі нюанси.

Якщо стеля побудована з різних матеріалів, ми застосовуємо штукатурну сітку, що забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею. Дізнатися додаткові матеріали можна за телефонами, вказаними на сайті. Спеціаліст прийме вашу заявку і відповість на питання.