Машинна штукатурка стелі

By in ,
Машинна штукатурка стелі

Ні для кого не секрет, що машинна штукатурка стелі – це відмінний варіант, при необхідності вирівняти поверхню або здійснити захист від впливу зовнішніх факторів: грибка, вогкості, цвілі і іншого. Крім того, даний вид робіт, проведений на професійному рівні, дозволяє значно поліпшити шумоізоляцію і проводити подальші роботи по чистовій обробці.

Відмінності від ручної роботи

Сьогодні машинна штукатурка стель тільки входить на ринок, але навіть на даному етапі очевидно, що в порівнянні зі старими методами ручної роботи вона має безліч переваг. Особливо це помітно саме при роботі зі стелею, оскільки тут значно легше припуститися помилки або похибка при відмові від спеціальної техніки.
Серед основних переваг в даному випадку можна відзначити не тільки відсутність похибок, але також швидкість роботи і економію витрати сумішей, необхідних для проведення штукатурки. Але важливо пам’ятати, що машинна робота буде трохи дорожче, ніж ручна.

При цьому початкова ціна не повинна вводити в оману, якщо порахувати витрати на матеріали, а також час, проведений будівельниками за роботою, то вийде практично рівність в фінансово-ціновому еквіваленті. Але якість машинної штукатурки незаперечно вище.


Ціни на машинну штукатурку

На формування вартості впливає кілька очевидних факторів. При замовленні послуги слід звертати увагу на:

• загальну площу стель в приміщенні, які потрібно буде обробити;

• складність умов роботи (наприклад, необхідність установки риштувань);

• товщину шару, що наноситься;

• вартість обраної суміші для штукатурки;

• необхідність проведення додаткових робіт.


Саме з урахуванням всіх перерахованих вище нюансів буде формуватися остаточна ціна на машинну штукатурку стелі.


Плюси і мінуси машинного способу нанесення штукатурки

Механізована штукатурка має ряд сильних сторін, але також є деякі недоліки, що слід враховувати при замовленні послуги. Серед основних переваг можна відзначити наступні пункти:

1. Дійсно висока якість роботи, оскільки машина дозволяє наносити рівний шар однакової товщини, що не має дефектів.

2. Велика ефективність розпилення дозволяє уникнути зайвих витрат на матеріали, що робить її більш вигідною у фінансовому плані.

3. Швидкість роботи збільшується в 4 рази, що дозволяє зменшити загальну кількість часу на проведення ремонтних робіт.

4. Ряд сумішей для автоматичного розпилення дозволяють збільшити тепло- і шумоізоляцію.

Серед основних недоліків можна виділити шум. Робота дійсно гучна, але швидка, тому з сусідами можна домовитися, якщо мова йде про квартиру. Також роботи неможливо виконувати в маленьких приміщеннях, оскільки обладнання вимагає місця. Крім того, раніше було зазначено, що ціна буде трохи вища, ніж послуги ручної штукатурки.

Замовити машинну штукатурку стелі

Штукатурка – це дійсно складна робота, яка вимагає навичок і знань в комплексній роботі. Ми пропонуємо звернутися за допомогою до професіоналів, оскільки якісно зроблений ремонт дозволяє не замислюватися про необхідність додаткових робіт довгі роки.

Машинна штукатурка стель
дає можливість отримати якісні рівні стелі. Ціну можна уточнити прямо зараз, подзвонивши по одному з номерів, вказаних на сайті. Приблизно вона буде названа відразу, а деталі уточнені після огляду приміщення майстром.


Телефонуйте вже зараз. Ремонт з нами – це швидко, якісно і недорого.