Машинна штукатурка в Києві

By in ,
Машинна штукатурка в Києві

Ремонти в сучасному темпі життя – справа буденна, цілком звична і на перший погляд не особливо помітна подія. Але так буває дуже рідко. У більшості випадків капітальний і косметичний ремонт забирає багато фізичних сил, доставляє масу тимчасових незручностей, переживань, не рахуючи фізичних і грошових вкладень. Щоб полегшити і прискорити роботу, люди створили і вдосконалили багато пристосувань та електроприладів. Сьогодні ми поговоримо про техніку штукатурки в цілому і про сучасний підхід до її виконання. Машинна штукатурка в Києві є одним з головних напрямків діяльності нашої компанії BRIGADIR.

Машинна штукатурка та її види

Штукатурка є оздоблювальним шаром на будь-яких поверхнях стін, перекриттів, перегородок або будівель. З її допомогою поверхні вирівнюються або набувають необхідну форму, поліпшується звукоізоляція. Крім того, частини будівель, що складаються з дерева, отримують захист від загнивання, приміщення утеплюється.
Існує два види штукатурки: звичайна і декоративна. Звичайна буває простою, поліпшеною, високоякісною, і ще підрозділяється залежно від складу розчину. Декоративна штукатурка буває на водній і неводний основі.

Необхідні інструменти

Основними інструментами для нанесення штукатурки є: кельма і лопатка, відро, маяки, шпателі для штукатурки, правило, штукатурний куточок, сталева гладилка, полутёр, міксер або перфоратор з насадкою будівельний.
З кожним роком все більшої популярності набирають штукатурні машини. Для будівельних організацій і великих обсягів штукатурних робіт вони дійсно незамінні помічники.

Машинна штукатурка

Прогрес не стоїть на місці, тому дуже багато будівельних робіт, які раніше необхідно було робити вручну, зараз автоматизуються і виконуються за допомогою машин. Ручна штукатурка має набагато більше мінусів, ніж машинна. Переваги машинної штукатурки:

1. У кілька разів збільшується швидкість нанесення розчину.
2. Наполовину менше йде витрата суміші, що забезпечує значну економію коштів.
3. Розчин виходить однорідним, чого вручну домогтися неможливо.
4. Після застигання поверхня відрізняється високою міцністю, не обсипається.
5. Завдяки тому, що усадка відсутня, поверхня завжди ідеальна, тому тріщини їй не загрожують.
6. Дозволяє за короткий час виконати великі обсяги робіт.
7. За допомогою спеціальних сумішей збільшується звукова і теплова ізоляція.
8. Відпадає необхідність шпаклювати стіни, так як після машинної штукатурки вони стають готовими відразу до фінішної обробки.

На тлі переваг автоматизованої штукатурки її мінуси незначні і майже непомітні для нас. Основним недоліком такої вважається створення гулу працючою технікою, особливо це стосується багатоквартирних будинків, що може привести до тимчасових незручностей оточуючим. Щоб уникнути непорозумінь, краще продумати і попередити сусідів про час проведення робіт. Другим недоліком є той факт, що машина працює від електрики, тому необхідно заздалегідь приготувати подовжувачі, якщо розетка знаходиться на великій відстані від місця проведених робіт.

Висновок

Спираючись на все вищесказане, можна зробити висновок машинна штукатурка в Києві в рази економить не тільки час і кошти, але також гарантує бездоганність, міцність і якість оброблюваної поверхні. Щоб робота принесла тільки позитивні емоції, досить звернутися в будівельну організацію, де надаються дані послуги, і результат не змусить себе довго чекати. Головне – не боятися нових технологій, тоді час буде працювати на вас.