Машинна штукатурка взимку

By in ,
Машинна штукатурка взимку

Машинна штукатурка взимку. Закінчити ремонт до настання холодів вдається далеко не завжди. Що робити з настанням мінусової температури, невже доведеться відкладати штукатурку на невизначений термін? У цьому немає необхідності, оскільки будівельники нашої компанії володіють не тільки великим досвідом даного виду робіт, але також мають все необхідне обладнання – обігрівачі, теплопушки і багато іншого.

Зверніть увагу! Вкрай не рекомендується починати самостійні роботи взимку. У холодну пору року дуже важливо дотримуватися ряду розпоряджень, в іншому випадку якість виявиться вкрай низьким, що обернеться додатковими фінансовими витратами.

Правила проведення машинної штукатурки

Незалежно від погоди за вікном, машинна штукатурка повинна виконуватися при дотриманні певних правил, але при мінусі їх слід виконувати особливо ретельно:

1. Без нанесення додаткового армування шар покриття повинен бути менше 1,5 сантиметрів.

2. При шпаклівці усуваються огріхи глибиною не більше 0,5 сантиметра, тому штукатурка вище вказаного значення неприпустима.

3. Стіни і стелі на стінах повинні бути рівно 90 градусів. Обов’язково вирівнюються дверні отвори і віконні рами.

4. Армована сітка обов’язкова для використання на сильно проблемних ділянках оброблюваної поверхні.

5. До роботи можна приступати тільки після проведення всіх необхідних попередніх робіт: закладення щілин, роботи з підвіконнями, дверима, підлогою і т.д.

Це лише основні правила, але є ряд інших, які наші майстри завжди дотримуються, що дозволяє здавати роботу найвищої якості. Нижче представлено кілька найважливіших нюансів, без дотримання яких починати машинну штукатурку не можна.

Машинна штукатурка взимку, важливі моменти при професійній роботі

Завдяки високому досвіду наших майстрів на шляху у якості ніколи не стануть погодні умови. При застосуванні машинної штукатурки в умовах мінусової температури ми завжди дотримуємося таких правил:

1. При зовнішніх роботах, наприклад, оштукатурюванні фасаду, температура повинна бути не нижче -5 градусів. Звичайно, сьогодні існують різні противоморозні добавки, які можна додати в розчин, але при цьому слід враховувати, що ціна на зимову машинну штукатурку дещо зросте.

2. Оброблювана поверхня має вологість не більше 8%. Цю умову можна дотримати при додаванні гашеного вапна в розчин. Стіну підігрівати окропом ні в якому разі не можна, це збільшить вологість.

3. Відтавання стіни повинна становити не менше 50%, в іншому випадку покриття просто відпаде з настанням плюсової температури. Наноситься суміш при цьому повинна бути по температурі не нижче +8 градусів.

4. При роботі в приміщенні потрібно використовувати додаткові обігрівальні системи, при цьому температура не повинна перевищувати 30 градусів, інакше нанесена штукатурка висохне занадто швидко і потріскається.

5. Примусова вентиляція також призведе до відшарування, в даному випадку потрібно провітрювати приміщення кілька разів на годину або використовувати спеціальні калорифери, обігрівальні приміщення до певної температури.

Наші співробітники компанії BRIGADIR виконують машинну штукатурку взимку з виконанням всіх умов, що дозволяє домагатися максимально якісного результату. Все виконується поетапно – від робіт по очищенню поверхні до провітрювання. Ми стежимо за етапами висихання нанесеної суміші і даємо гарантію якості на всі проведені роботи.

Телефонуйте вже зараз, щоб отримати додаткову інформацію та виконати замовлення.