Наскільки довго сохне штукатурка?

By in , ,
Наскільки довго сохне штукатурка?

Наскільки довго сохне штукатурка? Час висихання штукатурки

Штукатурка стін – один з етапів ремонтних робіт для підготовки приміщення для подальшого оформлення. Зазвичай така процедура необхідна в нещодавно побудованих будинках, несучі конструкції яких ще нічим не оброрблялися. Старі будинки не менше інших потребують такого ремонту для того щоб вирівняти стіни, видалити різного роду дефекти, які-небуть тріщини і просто оновити приміщення, надав йому презентабельнрий зовнішній вигляд. Здавалося б, що може кардинально змінити оштукатурення?

Насправді якісно виконана робота в цьому напрямі може повністю візуально змінити приміщення або якнайкращим методом підготовити його до подальших робіт. На ідеально рівних стінах буде чудово виглядати практично все: починаючи зі шпалер, закінчуючи декоруванням стін, дизайнерським чи звичайним фарбуванням.

Штукатурка може бути ручною чи машинною. Другий метод швидко набирає популярність у зв’язку з цілим рядом переваг.

Для чого використовують машинну штукатурку

Сучасна технологія в більшості випадків використовується тоді, коли з’являється необхідність обробити поверхню з великою площею в прискореному режимі, підняти якість агдезійних якостей суміші, а токож отримати швидке счеплення з основним матеріалом.

В суміш додаються спеціальні мінеральні добавки, підвищуючі щільність і підвищуючи структуру вцілому. Вони також запобігають небажане попадання зайвих повітняих мас, утворення бульбашок, а також наступне утворення мікротріщин. Крім цього, стіни стають рівними та гладенькими. Іншими словами, використання сучасного обладнання – це високоефективний метод отримння ідеального результату. Ще одним істотним плюсом автоматизованої штукатурки є швидке висихання.

Час висихання механізованої штукатурки

Основне, що рекомендується забезпечити для швидкого висихання поверхні перед робочим процесом – це сухість повітря, так як волога буде суттєво сповільнювати висихання. Також приміщення бажано попередньо провітрити. В таких сприятливих умовах зовнішнього середовища висихання пройде швидше.

Приблизний час висихання слою – сутки. Якщо штукатурка гіпсова, то це може зайняти від чотирнадцяти до вісімнадцяти годин. Суміш, нанесена на дерево, буде висихати від десяти годин. Найбільш швидким висихання буде у випадку нанесення на гіпсокартонну поверхню. Для цього буде цілком достатнім зачекати близько восьми годин.

Варто відмітити, що яким би якісним не був обраний метод нанесення матеріалу на поверхню, без досвіду, професіоналізму та уміння, навряд чи вийде бажаний результат. Команда висококваліфікованих майстрів компанії BRIGADIR допоможе не тільки заощадити час та кошти, але і виконає роботу відповідно до всіх сучасних стандартів якості, приклавжи всіх зусиль для того, щоб рівне і красиве покриття радувало своїх господарів довгі роки.