Осушення приміщення осушувачем повітря після машиної штукатурки

By in ,
Осушення приміщення осушувачем повітря після машиної штукатурки

Після завершення робіт по машинній штукатурці стін рекомендується використовувати спеціальний осушувач повітря. Завдяки йому можна значно прискорити процес висихання стін, не шкодячи при цьому штукатурному шару. Осушення приміщення після машинної штукатурки – це безпечна і повністю безкоштовна послуга, яка сьогодні є надзвичайно затребуваною

Навіщо потрібні осушувачі?

На перший погляд процедура осушення стін не здається потрібною: все, що потрібно – це дати розчину висохнути. Але насправді процес висихання не такий простий, оскільки нормальне висихання може бути значно зіпсовано. Це пов’язано з товстим або тонким рівнем нанесення розчину, занадто низькою температурою в приміщенні або прямим попаданням сонячних променів, а також дією ряду інших несприятливих факторів. В результаті утворюються тріщини, здуття, є ризик розвитку цвілі.

Щоб уникнути всіх зазначених проблем і використовується осушення з використанням спеціального приладу. Це забезпечує швидке висихання стін, нівелює ризики появи дефектів під час проведення ремонту. Головними перевагами осушувачів є:

1. Відсутній ризик появи тріщин, відшаровування і здуття свіжонанесеного штукатурного шару.

2. Прискорене висихання стін і стель – більше не доведеться чекати кілька днів, досить лише кількох годин.

3. Використання осушувача не порушує прийняту технологію виконання робіт, тому не створює додаткових складнощів і проблем.

4. Для кожного приміщення вибирається певний тип осушувача, також в індивідуальному порядку встановлюється режим осушення. Дані характеристики визначаються виходячи з матеріалу стін і стель, а також з особливостей самого приміщення.

Крім усього перерахованого, осушувачі працюють в автоматичному режимі і споживають зовсім небагато електроенергії. Вони функціонують за принципом пропускання зволоженого повітря через систему приладу, після чого відбувається фільтрація повітря. В результаті на виході утворюється повністю сухий повітряний потік.
Сухе повітря не є гарячим, тому не псує поверхні і не призводить до утворення тріщин і інших дефектів на штукатурці. Також не потрібно застосовувати дорогі додаткові агрегати: наприклад, вентилятори, теплові пристрої та інші. Осушувачі працюють в будь-який час року, ефективні і повністю автономні, а їх використання економить час клієнта приблизно на тиждень.

Переваги нашої компанії BRIGADIR

Майстри нашої фірми використовують в роботі сучасне професійне обладнання, за допомогою якого осушення приміщення проводиться в найкоротші терміни. Доступна ціна, високий професіоналізм та оперативна робота роблять нас одними з кращих на будівельному ринку.