Машинна штукатурка плюс Осушення приміщення

By in ,
Машинна штукатурка плюс Осушення приміщення

При роботі з гіпсовою машинною штукатуркою наша компанія Brigadir використовує осушувач повітря, який дозволяє проводити осушення приміщення не порушуючи технології виробничих робіт скоротити час висихання стін, укосів, стель – і робить це абсолютно безкоштовно.

Після нанесення матеріалу на стіни здається, що залишається справа за малим – дати розчину просохнути. Але насправді цей процес досить-таки непростий, його результат може бути зіпсований одним з багатьох чинників: занадто товстий шар розчину, низька температура в приміщенні, потрапляння зайвої вологи, прямі сонячні промені і багато іншого. Це тягне за собою утворення тріщин і пір в стіні, відшаровування штукатурки, поява грибкової цвілі.

Щоб усунути навіть найменшу ймовірність дефектності під час ремонту, ми використовуємо професійні осушувачі. Серйозні будівельні компанії завжди використовують такий спосіб для правильного прискорення робочих процесів. Адже кожній людині важливо бачити не тільки якість, але і оперативність дій.

Переваги використання осушувачів повітря:

1. Мінімізується ризик відшаровування свіжої штукатурки.
2. Велика економія часу при сушінні стель і стін приміщення.
3. Технологічно правильний процес роботи для осушення приміщення.
4. Підбір індивідуального осушувача і його режимів для конкретного типу приміщення, стін, матеріалів.

Осушувачі споживають малу кількість електроенергії і працюють автоматично, підлаштовуючись під клімат в приміщенні, де вони знаходяться. Волога зі стін усувається шляхом пропускання вологого повітря через систему осушувача, фільтрує його і на виході дає сухе повітря. Він не йде гарячим потоком і не псує стіни. Осушувачі дозволяють встановити програму роботи для певного типу площі та типу матеріалу, який нанесений на поверхні. Ці апарати не вимагають додаткових ресурсів у вигляді теплових камінів, батарей, вентиляторів, вони абсолютно автономні і можуть працювати в будь-який час року. Таким чином, вони допомагають заощадити до 5-7 днів роботи фахівців.

осушувачі для машинної штукатурки

Крім стін і стель, є варіанти осушення стяжки підлог. На такий процес при природній сушці може піти понад 20 днів. В такому випадку теж можна вдатися до професійного осушенню поверхні.
Осушувач призначений і для підготовки стін до нанесення машинної штукатурки. Вибирається необхідний режим вологості в приміщенні за допомогою гидростата, після чого штукатурка кладеться краще. Однак ми застосовуємо його і до інших оброблених поверхнонь, наприклад, цементній штукатурці.

Будівельна компанія Brigadir йде назустріч своїм клієнтам і пропонує додаткову послугу швидкого осушення приміщень абсолютно безкоштовно! Якщо ви звернулися до нас із замовленням, то така послуга осушення приміщення автоматично йде в подарунок, щоб наші клієнти були приємно здивовані і залишалися задоволені якістю і швидкістю роботи.