Плюси і мінуси машинної штукатурки

By in ,
Плюси і мінуси машинної штукатурки

У зв’язку з тим, що рівень конкуренції досить високий, будівельники змушені виконувати практично всі види робіт в стислі терміни, а кількість робочих залишається колишнім. Ідеальним варіантом є застосування нових технологій, які здатні заощадити час і сили наприклад машинної штукатурки. Які ж плюси і мінуси машинної штукатурки?

Принцип і застосування автоматизованої штукатурки

Незважаючи на те, що сучасне обладнання має масу варіантів, принцип його роботи практично однаковий. Такий агрегат підключається до електричної мережі. У спеціальний резервуар засипаються будівельні суміші, після чого насос набирає достатню кількість води. Дане обладнання добре перемішує вміст, що вручну зробити непросто.

На поверхню стіни розчин потрапляє зі спеціального рукава і завдяки стабільному тиску прихоплюється максимально щільно. При цьому якість роботи виходить високим. Звичайно, при роботі з деякими сумішами є свої особливості. Наприклад, цемент абсолютно невибагливий, а ось гіпс можна застосовувати не в будь-якому приміщенні. Якщо в кімнаті великі перепади вологості, то цементно-гіпсовий розчин почне розшаровуватися і стане недовговічним.

Плюси і мінуси машинної штукатурки

Машинна штукатурка має більше плюсів, ніж мінусів. До важливих переваг відносять:

1. Скорочення витраченого часу. Будь-який, навіть невеликий агрегат, дозволяє обробляти за годину більшу площу.

2. Немає необхідності залучати велику групу фахівців.

3. Не обов’язковий високий рівень кваліфікації при роботі з обладнанням, досить мати невеликий навик і теоретичні знання.

4. Можливість рівномірного покриття будівельною сумішшю всієї робочої поверхні, що гарантує високу якість штукатурки і ідеально рівні стіни.

5. Завдяки тому, що гіпс має малу вагу, шар штукатурки можна зробити товще.

6. Виключаються дрібні тріщини, що не з’являються після висихання в цементних розчинах.

7. Зникає необхідність у додатковій шпаклівки, так як на виході вся поверхня набуває гладкість і стає рівною.

8. Швидке висихання дозволяє вже через 2 дня починати оздоблювальні роботи.

9. Збереження тепла, що можливо завдяки властивостям гіпсу.

10. Шумоізоляція. Гіпсове покриття здатне поглинати шуми, що актуально для квартир з тонкими стінами.

11. Прийнятна вартість. Висока якість і реальна ціна за послуги, що надаються.

Що стосується недоліків машинної штукатурки, то їх практично немає. Тільки в приміщеннях з високим рівнем вологості гіпс не використовується.

Таким чином, з огляду на всі плюси і мінуси автоматизованих штукатурних робіт, нескладно прийти до висновку, що нові технології дозволяють зробити життя простіше не тільки робочим, а й усім замовникам цих послуг. З’являється чудова можливість максимально швидко закінчити чорнові роботи і приступити до обробки приміщення, надавши кімнаті особливий стиль з ідеально рівними стінами.