ПРО НАС

компанія бригадирВи купили або будуєте заміський котедж або затіяли ремонт? В цьому випадку потрібно звернутися за допомогою професійної бригади будівельників, яка якісно виконує штукатурні роботи. Компанія BRIGADIR готова запропонувати послуги досвідчених майстрів, які точно знають, як виконати роботи в чітко визначені терміни.

Чому вибирають саме нас?

Вибираючи послуги компанії BRIGADIR, клієнт може бути впевнений в якісному виконанні робіт з наступних причин:
1. Всі роботи виконуються відповідно до існуючих стандартів якості досвідченими майстрами.
2. Попередньо складається договір, який чітко прописує гарантії і зобов’язання обох сторін.
3. Клієнту надається детальний звіт-кошторис, в якому прописані всі необхідні витрати із зазначенням цін на всі використані матеріали.
4. Графік проведення робіт узгоджується заздалегідь, що гарантує комфорт клієнта і його сусідів.
5. На всі проведені роботи ми даємо 1 рік гарантії.

При виникненні будь-яких дефектів, що виникли з вини наших майстрів, клієнт може звернутися до нас для проведення безкоштовного ремонту.
Крім того, компанія BRIGADIR виконує закупівлю всіх необхідних матеріалів, їх доставку і підйом на потрібний поверх. Можливий безготівковий розрахунок. Перед початком ремонтних робіт наш фахівець виконає безкоштовний вимір і підрахунок необхідних матеріалів.

Місія нашої роботи

Ремонтні роботи – це досить складний процес, для виконання якого необхідні не тільки теоретичні знання, але також досвід. В нашій команді працюють фахівці високого рівня, які точно знають всі нюанси грунтовки і шпаклівки в зимовий період, вміють вибирати якісні матеріали за доступною ціною і готові не тільки виконати якісний ремонт, але також поділитися своїми знаннями з іншими. Саме тому на нашому сайті існує розділ «Корисна інформація», де кожен може отримати корисні поради щодо виконання ремонту своїми руками. Наша місія – це виконання якісного ремонту в максимально стислі терміни, з виконанням всіх побажань клієнта.

Цілі нашої команди

Компанія BRIGADIR – молода та амбіційна команда, ставимо високі цілі – надання допомоги всім бажаючим в отриманні якісного ремонту. В умовах важкого економічного становища в країні все більше людей відмовляються від послуг професійних будівельників при виконанні ремонту. Звичайно, це призводить до помилок і додаткових витрат. Ми надаємо якісні послуги за демократичними цінами, що дозволяє клієнту, не переплачуючи, отримати бажаний результат.

Методи досягнення цілей

Для досягнення цілей, поставлених кожному співробітнику, ми виконуємо ряд певних завдань:
1. Відстеження ринкових цін на будівельні матеріали для можливості закупівлі тільки якісного товару за доступною вартістю.

2. Використання новітніх методик і сучасного обладнання при виконанні ремонтних робіт на об’єкті.

3. Індивідуальний підхід до вирішення поставлених клієнтом завдань, наші професійні співробітники володіють широкими знаннями і досвідом втілення запропонованих ідей в життя.

Але головне – це гнучка цінова політика і надання знижок при великих обсягах робіт.

Телефонуйте! – Ми зробимо пропозицію, від якої неможливо відмовитися.