Що таке укоси?

By in ,
Що таке укоси?

Що таке укоси? Перш за все, відкос – це складова, необхідна для структурної підтримки вікна. Розміщуються укоси як всередині каркасної частини вікна, так і зверху і з боків. Подібна структура є навколо дверей і добре знайома всім під назвою «одвірок».
Сьогодні будівельники розрізняють два види косяків – зовнішні і внутрішні. Також існує поділ на укоси бічні і верхній укіс. Відповідно, вони знаходяться з боків або в верхній частині віконної рами.
У дверних коробках косяки не є складовою обов’язковою частиною, але для вікон укоси – це невід’ємна частина.

Навіщо вікна укоси?

Установка укосів – це хороша практика при установці вікон. Найчастіше їх установка є необхідністю з наступних причин:

1. Укоси є складовою частиною зовнішньої стіни будівлі, яка сильно ширше, ніж коробка, в яку встановлюється вікно.

2. Якісно встановлені укоси дозволяють зберегти тепло в будинку і запобігають накопиченню вологи, яка може привести до розвитку грибків і плісняви, шкідливих для здоров’я людини.

3. Часто укоси є складовою частиною інтер’єру. Вони грають роль додаткового прикраси подібно рамі для картини. У приватному будинку вікно – це не тільки можливість освітлення кімнати, але також політ дизайнерської думки, адже з їх допомогою екстер’єр приміщення може бути якісно поліпшено.

Таким чином, що таке укоси, укоси – це відмінна можливість зробити приміщення більш теплим і безпечним (шляхом запобігання розвитку цвілі і грибків). Крім того, вікна з ними виглядають більш красиво.

Види укосів

Сьогодні немає нестачі в матеріалах для виконання укосів. Це може бути дерево або пластик, вініл або метал. В крайньому випадку використовується звичайна штукатурка. Після установки вони можуть бути пофарбовані, обклеєні шпалерами або ж залишені в первозданному стані. В даному випадку важливу роль відіграє вибраний матеріал.
Іноді укоси можуть прийти в непридатність.

В даному випадку найкращим варіантом стане заміна. Наші майстри готові допомогти вам в наступних випадках:

1. Вікна були встановлені недавно, але укоси виглядають дуже погано.

2. Ремонт виконувався дуже давно.

3. На схилах явно видно щілини або тріщини.

4. Фарба прийшла в непридатність і обсипалася.

5. Оздоблення вигоріло під променями сонця.

Наші майстри неодноразово стикалися з подібними проблемами, тому точно знають, як їх вирішити. Після виконання роботи ви довгі роки не будете замислюватися про необхідність їх повторення.

Що потрібно для установки скляних або дзеркальних укосів?

Це абсолютно новий варіант. Дзеркальні укоси виглядають дуже красиво і прості в догляді. Але встановлювати їх самостійно вкрай не рекомендується. Більш правильним варіантом стане звернення до професіоналів, оскільки важливим нюансом є правильний замір. Далі потрібно врахувати три аспекти:

1. Далі потрібно врахувати три аспекти: В даному випадку можна віддати перевагу фотозображення, піскоструминної обробці або ж фарбуванню. Тут можна фантазувати і вибирати те, що ближче саме вам.

2. Наші фахівці підкажуть всі нюанси замовлення при виготовленні. Вони точно знають, як правильно працювати зі склом і які матеріали краще застосувати. Це важливий нюанс не тільки в дизайні, але також в довговічності готового виробу.

3. Установка укосів здається простою справою, але тільки на перший погляд. Набагато правильніше звернутися до професіоналів, які знають всі тонкощі і гарантують високу якість.

Телефонуйте вже зараз, і ми відповімо на додаткові питання, а також оформимо замовлення на виїзд майстра, який виконає огляд об’єкта і зможе дати точні відповіді про ціну і часу виконання роботи.