Штукатурка стін: корисно знати

By in ,
Штукатурка стін: корисно знати

На сьогоднішній день штукатурка стін є важливою роботою, адже від того, наскільки якісно вона виконана, буде прямо залежати зовнішній вигляд приміщення в майбутньому і кінцева дата всіх ремонтних робіт. Тому дуже важливо підійти до справи відповідально і з усією серйозністю. Важливо мати певний досвід, теоретичні знання і наявність найсучаснішого обладнання – тоді обов’язково все вийде.

Основні особливості

Існує кілька показників, які в більшій мірі впливають на штукатурні роботи стін в цілому:

1. Хороший базовий склад робочого матеріалу.

2. Наскільки якісно обробляється поверхня стін.

3. Повинні правильно встановлюватися «маяки».

Якщо говорити про види штукатурки в сучасному будівництві, то їх поділяють на два види: на гіпсовій основі і на цементній відповідно. У всьому світі кожен з цих видів має свої переваги і отримав широке застосування як в житлових, так і офісних приміщеннях. Залежно від того, який вигляд має робоча поверхня, застосовується певний тип штукатурки, з огляду на деякі нюанси.

Так, мокра штукатурка стін з вапняним розчином підходить для голих цегляних стін. Якщо ж стіни з бетону, то після попереднього нанесення на них насічок цементний розчин необхідний більш щільний. Суха штукатурка до кам’яної поверхні у вигляді листів наклеюється тильними сторонами, що зручно і практично. При роботі з дерев’яними стінами існують спеціальні кріплення, які допомагають надати міцність штукатурному покриттю.

Машинна штукатурка стін – зручно і економно

З кожним роком штукатурка із застосуванням спеціальних машин все більше завойовує довіру у населення, так як має свої переваги:

• Собівартість і витрата спеціальних готових сухих сумішей для машинного нанесення значно нижче, ніж для роботи вручну.

• Завдяки тому, що матеріал не падає на підлогу в процесі накидання, а його максимальний обсяг наноситься на робочу поверхню, виходить істотна економія.

• Мінімальні витрати часу і сил. Так як машинна штукатурка 220 вольт виконується в кілька разів швидше, ніж традиційна, то весь процес робіт прискорюється.

• Гарантовано висока якість робіт, пов’язана з тим, що змішування і подача розчину проводиться рівномірно. У зв’язку з чим виключається можливість утворення пустот і ступінь схоплювання з поверхнею дуже висока.

Таким чином, для того, щоб стіни в приміщенні були рівними і подальші оздоблювальні роботи можна виконати без ускладнень, важливо дотримуватися всіх правил, застосовуючи сучасне обладнання. Досвідчені фахівці, які добре себе зарекомендували, завжди показують відмінні результати, так як за короткий термін здатні досягти високого рівня, вирішуючи поставлені завдання.

Штукатурка стін – важливий етап, так як він лежить в основі того, щоб створити затишок і гармонію в окремій кімнаті незалежно від її призначення.