Штукатурка стін машинним способом в квартирі поетапно

By in ,
Штукатурка стін машинним способом в квартирі поетапно

Етапи штукатурки стін машинним методом в квартирі:

Підготовка

Щоб нова штукатурка міцно трималася, необхідно належним чином підготувати поверхню: очистити від сміття, прибрати залишки старого клею, різних розчинів та інших перешкод: горбків, пустот і тріщин. Шлакоблоковие і цегляні стіни по причині нерівності їх поверхні повинні бути оброблені спецскладом для усунення будівельного пилу – для цього використовується краскопульт. Металеві елементи які не видаляються (в стінах) повинні бути зачищені від іржі.

Грунтовка

Для забезпечення максимальної чіпкості між оброблюваної площею і подальшими шарами потрібно заґрунтувати загладжені ділянки валиком і кистями. Важливо вибрати правильну ґрунтовку для відповідної поверхні: «Бетон-контакт» для стін з гіпсокартону, моноліту, панелей і для стель; «Грундірміттель» для стін з цегли, керамобетонов і пінобетону. Даний етап важливий, так як максимізує адгезивні якості оброблюваної стіни.

Установка маяків куточків передвіконного профілю під лазерний рівень

Щоб розчин був нанесений найбільш рівно, доцільно використовувати лазерний рівень за такою схемою:
1. Стартові мітки для маячків ставляться за 30-40 см від кутів. Для розмітки вертикальних ліній між ними (в 170-180 см.), Робимо позначки на підлозі і перпендикулярно стіні (по променям лазера) проводимо вертикальні лінії. Далі робимо отвори в проміжку 30-40 см. Верхній до стелі, нижній – до підлоги.
2. Для визначення нульової точки включаємо (паралельно стіні за 5 см від неї) промінь лазера. Місце найменшої відстані між стіною і променем – нульова точка, де буде встановлений маяк на шуруп.

Згладжування, затирка стін

Коли штукатурка нанесена, важливо її розрівняти до висихання за допомогою спеціального правила, яким водять по поверхні верх і вниз, стежачи за утоплення маяків в розчині на рівну глибину. Після цього треба дати розчину трохи закріпитися і зайнятися згладжуванням внутрішніх і зовнішніх кутів. Для остаточного вирівнювання використовують трапециевидное правило. Після вирівнювання поверхню оббризкують водою і через 5 хв. обтирають губчастою теркою. Виступаюче «молочко шпаклівки» затирають широким шпателем.

Прибирання

Після того як штукатурка остаточно схопиться, є сенс провести ретельне прибирання приміщення. Адже, незважаючи на всю акуратність робочих, пилові наслідки їхньої праці все одно залишаться. Тому професійні клінінгові компанії нададуть послуги з видалення пилу, миття підлог, вікон і дверей.
Осушення приміщення осушувачем повітря

Для швидкого і якісного висихання штукатурки компанія BRIGADIR використовує різні осушувачі повітря – вони економні і краще регулюються.

Ці етапи штукатурки стін машинним методом в квартирі допоможуть вам отримати загальне уявлення про процес машинної штукатурки.