Штукатурна станція MixxMann S3-220 вольт

By in ,
Штукатурна станція MixxMann S3-220 вольт

Штукатурні станції на 220 вольт особливо цінні для підрядних фірм, команд будівельників, які займаються обробкою невеликих котеджів і квартир. Компактні в своїх габаритах, часто складаються з окремих портативних складових, які можна розібрати без спеціалізованих знарядь і перевозити навіть на легкових автомобілях. Особливою популярністю в цій категорії агрегатів користується станція штукатурення PFT-Ritmo L/M, штукатурна станція MixxMann-S3 від німецького та польського виробника.

Сфера застосування штукатурних станцій 220-вольтних

Якщо обсяг роботи невеликий (оштукатурювання в квартирі, в котеджі, в невеликому заміському будинку, в малому офісному будові), то більш ніж достатнім буде застосування однофазного 220-вольтного агрегату з насосним двигуном силою від двох до трьох з половиною кіловат. Продуктивність такого пристрою буде варіюватися від 13 до 18 літрів в хвилину робочої суміші і буде залежати від типажу роторного-шнековой пари, штукатурні станції 220-вольт легко спрацюються з різними сумішами з гіпсу, цементу, але за умови, що їх щільність не перевищить 1,3 тонни на кубометр. Високу популярність станцій на 220в забезпечує їх висока транспортабельність – їх складові частини запросто помістяться в кузові легкового універсала або комбі.

Особливості роботи штукатурних станцій 220-вольтних

Важливою особливістю станцій штукатурення на 220 вольт є те, що суха робоча суміш відправляється безпосередньо в камеру змішування. Конструктивно не передбачено розмежування мокрою діючої зони і сухий діючої зони. Таким чином, ці сфера використання такого знаряддя (в порівнянні з 380-вотльтнимі аналогами) на порядок вище:
1) Заготівля та покривання стін і стелі штукатуркою з гіпсу та цементу.
2) Можливість для обробки промислових підлог і стяжок з цементу.
3) Застосування складів для обклеювання та армування для пристрою системи фасадної теплоізоляційної композиції.
4) Нанесення заздалегідь приготовлених пастоподібних шпаклівок.
5) Штукатурну машину можна підключити до побутової електричної мережі – немає необхідності в додатковому джерелі живлення.
6) Крім очевидних переваг, 220-вольтні пристрої штукатурення мають і свої нюанси:
– Всі агрегати штукатурення на 220в обладнані перетворювачем частот, як наслідок, ці станції дуже сприйнятливі до електричних перепадів і низькому мережевої напруги.
– Оскільки станції на 220в оснащені менш потужним силовим агрегатом (ніж у приладів на 380в.), То їх дальність подачі суміші, як і висота подачі, будуть істотно поступатися 380-вольтним аналогам.

Штукатурна станція MixxMann-S3 – Переваги

• Здатність працювати в режимі 220 вольт.
• Можливість працювати з широким спектром сухих будівельних сумішей машинного нанесення.
• Станція легка в управлінні і обслуговуванні.
• Забезпечена допоміжним фільтром для тонкої водяний очищення.
• Має в комплекті місткий інструментальний ящик.

Mashinnaya_shtukaturka_Brigadir
Mashinnaya_shtukaturka_220v_Brigadir
Mashinnaya_shtukaturka_220V
Mashinnaya_shtukaturka
IMG_8396
IMG_8354
IMG_8352
IMG_8350
IMG_8348
IMG_8347
previous arrow
next arrow