Штукатурна станція PFT

By in ,
Штукатурна станція PFT

Сьогодні люди прагнуть підвищити якість ремонтно-оздоблювальних робіт, а також скоротити витрати часу на їх здійснення. На сьогоднішній день провідну роль в даному напрямку займають машини, які найчастіше стають просто незамінними. Для того, щоб звести до мінімуму ручну працю при виконанні оздоблювальних робіт в особливо великих обсягах, широко застосовують автоматизовані штукатурні апарати такі як штукатурна станція PFT. Такий агрегат виконує відразу кілька функцій: змішування і подачу розчину, прискорює весь процес виконання поставленого завдання, максимально збільшує швидкість проведення робіт, дозволяє використовувати суміші раціонально.

Гарне обладнання – запорука успіху

Незважаючи на те, що штукатурні машини відрізняються своїм індивідуальними особливостями, їх між собою незмінно об’єднують:

1. Хороша функціональність.
2. Практична мобільність.
3. Незамінна можливість адаптуватися в різних умовах роботи.

Широкий асортимент високотехнологічного механізованого штукатурного обладнання допомагає в значній мірі полегшити та вдосконалити ручна праця. Компанія PFT всесвітньо відома завдяки випуску різних моделей техніки для проведення штукатурних робіт на великих площах стін і стель будівель будь-якого типу.

Штукатурна станція PFT принцип роботи

Якісні штукатурні апарати, як і будь-які інші автоматизовані машини, працюють в установленому порядку:

1. Суха суміш надходить в приймальний бункер і поступово потрапляє в змішувальну камеру.
2. У встановлених пропорціях складу з’єднується з водою.
3. Вже приготований розчин за допомогою насоса-нагнітача пересувається по призначеному для цього рукаву до пістолета машини.
4. Далі під тиском стисненого повітря здійснюється Набризкування суміші на цегляну, бетонну або іншу задану поверхню.

Встановлена потужність професійних штукатурних агрегатів і їх розміри безпосередньо залежать від поставлених перед ними завдань, але в будь-якому випадку виправдають очікування своїх клієнтів.

Особливості апаратів для штукатурки марки PFT

Наша компанія має в наявності відмінну техніку PFT, що дозволяє отримати прекрасну можливість ефективного виконання широкого спектру завдань при максимальній економії часу і коштів наших замовників. Важливими перевагами відомого бренду є:

1. Чудове співвідношення ціни і якості.
2. Довговічність і надійність.
3. Великий відсоток продуктивності.
4. Компактний і сучасний дизайн.

Перераховані особливості дають можливість штукатурних машин PFT отримати перевагу над усіма іншими аналогами від інших виробників, тим самим набираючи популярність в будівельній сфері. На даний момент окрема штукатурна станція зазначеного виробника виготовляється, спираючись на існуючі вимоги та міжнародні стандарти, що стосуються трудомістких робіт, виконуваних на середніх і великих площах будівель і споруд різного типу.

Таким чином, штукатурні машини PFT мають зручну конструкцію, що дозволяє легко їх транспортувати, а також здійснювати роботу, не захаращуючи великий простір. За допомогою даного апарату суміш наноситься на будь-яку основу, а в результаті виходить рівномірна високоміцна поверхня, яка в подальшому підійде як для фарбування, так і для обклеювання шпалер. Ми використовуємо тільки надійну техніку, тому всі замовлення виконуються на належному рівні і в чітко обумовлені терміни. Ідеально рівні поверхні – це тепер реально і повністю доступно.