Сітка склотканинна під гіпсову машинну штукатурку

By in ,
Сітка склотканинна під гіпсову машинну штукатурку

Сітка серпянка вже багато років як стала важливим компонентом для різних ремонтних і будівельних робіт. Вона дає гарантію того, що кілька років нові будівлі, які можуть осідати, уникнуть утворення тріщин, а також збереже стабільність будинку при ремонті щілин, які все ж з часом можуть утворюватися.

Сітка склотканинна під гіпсову машинну штукатуркуСітка стеклотканевая під гіпсову машинну штукатурку є еластичною і виготовлена з склонитки, з одного боку має клейку сторону. Завдяки цьому можна без проблем кріпити її на поверхню при установці. З цією сіткою легко працювати завдяки високим показникам гнучкості і еластичності. Також її без проблем можна різати на окремі частини, підганяти під будь-які стики, укоси, поверхні стін. Та й в цілому, якщо все робити правильно, при укладанні стрічки на штукатурці не буде ні бульбашок, ні нерівностей.

Основні властивості

Ось кілька основних корисних властивостей стеклосетки:

• утворює цілісний міцний шар площі для обробки;
• її можна просочувати шпаклівкою, клеєм, ґрунтовкою повністю самостійно;
• має повністю рівні краї з кожного боку;
• дуже компактний моток сітки при великій довжині полотна;
• не боїться попадання прямих сонячних променів.

Сфера використання

Сітка стеклотканевая під гіпсову машинну штукатурку є універсальною сіткою. Нижче перераховані лише деякі області застосування:

• Армування стін при роботі з Гіпсової машинної штукатуркою
• місця на стиках блоків з бетоном і т.д;
• стики стелі та стін, а також внутрішні кути;
• будь-які деформації, щілини і тріщини;
• на з’єднаннях укосів з віконними або дверними рамами.

Як правильно використовувати?

Немає ніякої складності у використанні сітки для робіт зі штукатуркою. Однак варто стежити за температурним режимом. Протягом робочого процесу, а також через дві доби найкраща температура близько 5-10 градусів за Цельсієм. Також потрібно уникати наскрізного вітру. Основа обов’язково має бути сухою. Навіть найдорожча і якісна сітка може почати деформуватися при використанні на вологій поверхні. Уникайте бруду і пилу на поверхні. Важливо перевірити поверхню, перш ніж клеїти сітку, чи все правильно.

Обробка кутів і перегородок

При недостатньому досвіді установка сітки на кути і перегородки призводить до різних труднощів. Досвідчені фахівці застерігають: не можна кріпити серпянку відразу на всю поверхню, що вимагає обробки. Правильніше буде поділити сітку на рівні відрізки і приклеювати їх по черзі. Крім іншого, важливо фіксувати на кутах сітку, притискаючи її іншою частиною. Не варто переживати, якщо залишаються не самі рівні долі, в майбутньому шар штукатурки виправить будь-які недоліки і нерівності. Головна складність полягає в силі тяжіння, через яке сітка в процесі поклейки може відпасти, тому сітку потрібно укладати в основу штукатурки а не на стіну. Це запобіжить розрив сітки при найменшій осаді будинку і найголовніше сітка виконає свою функцію в повному обсязі при машинній штукатурці стін.

Також ви можете замовити майстра або задати додаткові запитання.