Сучасне Німецьке обладнання «PFT-G5 Cady-380 вольт»

By in ,
Сучасне Німецьке обладнання «PFT-G5 Cady-380 вольт»

Компанія PFT (Німеччина) – іменитий виробник станцій для механічного штукатурення (механічна штукатурна станція 380 вольт CADY), установок пневматичного транспортування і змішувачів безперервної роботи. Компанія працює з 1964 року і на сьогодні виробила більше 140 тисяч високоякісних штукатурних станцій, які реалізовані більш ніж в сотні країн по всьому світу.

Сфера застосування штукатурних станцій на 380 вольт

 Для роботи на великих об’єктах будівництва, як промислового, так і цивільного, (житлові будинки, школи, ТРЦ, лікарні, тощо) доцільно використовувати станції штукатурення з електричним живленням на 380 вольт, 50Гц, такі як механічна штукатурна станція 380 вольт CADY. Завдяки трифазного насосного двигуну потужністю від 5,5 до 7,5 кіловат агрегат продукує десь 22 літри за хвилину. При такій потужності бригада з чотирьох робочих за свою зміну здатна заштукатурити близько 100-150 квадратних метрів поверхні. У машини немає лімітів по щільності сухої суміші – станція без праці працює з масивними складами цементу, які щільніше ніж 1,3 тонни на кубометр. Для підвищення продуктивності машина може працювати з пневматичною установкою транспортування PFT SILOMAT 140, яка пересилає робочі суміші на великі відстані.

Особливості роботи Механічної штукатурної станції

Ці штукатурні станції за принципом роботи перемішування бувають одноразоі і дворазові. Станції з одноразовим перемішуванням (як PFT-G5/G4) влаштовані з однією камерою змішання, застосовуються при штукатуркі стін, стель, укосів і обробці підлог. Працюють за сприяння роторного насоса D-типу і здатні продукувати від 20 до 32 л. за хвилину (залежно від шнек-пари).

Залежно від способу доставки сухого складу в камеру змішування станції одноразового перемішування поділяються на:

– Барабанний спосіб подачі (як у PFT-G5_Cady/PFT-G4) – за допомогою шестерно подібного барабана, рухомого мотором в 0,55-1Квт, камера змішувача отримує суміш з бункера. Агрегати з таким пристроєм подачі дуже популярні, так як вони невибагливі до використовуваних матеріалів, забезпечені ємним бункером, який зручно завантажувати з висоти близько метра.

– Шнековий (статор-ротор) спосіб подачі – за допомогою спірального шнека подачі (посиленого 1 кВт мотором) камера змішувача отримує від бункера суміш для роботи. Даний спосіб подачі має свої нюанси: працює тільки з легкими сумішами, і бункер менш місткий, ніж барабанний аналог. Особливістю станцій дворазового перемішування є їх здатність готувати робочі суміші відмінної якості і функціонувати в якості змішувачів безперервної роботи.

Мінуси

Крім очевидних переваг, e PFT-G5/G4-380v, штукатурні станції не позбавлені недоліків:

· Висока вартість обладнання та комплектуючих.

· Громіздкість обладнання через його велику вагу.

· Для роботи необхідно мінімум 3-є робочих.

· Живлення йде тільки від 380 вольт.

· Великі витрати на ремонт і запчастини.

· Значна витрата електроенергії, особливо при включеному «PFT Silomat»

Mashinnaya_shtukaturka_Kiev_7
Mashinnaya_shtukaturka_Kiev_5
Mashinnaya_shtukaturka_Kiev_4
Mashinnaya_shtukaturka_Kiev_3
IMG_7824
previous arrow
next arrow