Типи робіт: машинна штукатурка

By in ,
Типи робіт: машинна штукатурка

Неможливо обійтися без штукатурних робіт, які проводять як зовні, так і всередині споруди після зведення основи. Правильно і якісно виконані оздоблювальні роботи – запорука того, що в майбутньому стіни довгі роки будуть рівними і не потріскаються. Завдяки сучасним технологіям (машинна штукатурка) процес штукатурки проходить набагато швидше, знижуються витрати на матеріал, і кінцевий результат завжди радує.

Машинна штукатурка основні види сумішей

На сьогоднішній день існує великий вибір всіляких сумішей, з яких можна виділити: гіпсову МР-75 Knauf і цементно-вапняну Baumit MPI-25 з інших видів.

Сучасна гіпсова Knauf MP 75 відмінно підходить для обробки:
• цегляної кладки,
• цілісних бетонних панелей,
• блоків різних моделей.

Застосовують отриманий розчин для робіт всередині приміщень. Використовується для одношарового нанесення і завдяки спеціальним добавкам істотно збільшується тривалість експлуатації штукатурки, з’являється можливість охоплювати ділянки з великою площею.

Надійна цементно-вапняна суміш для штукатурення Baumit MPI 25 розроблена на мінеральній основі, що дозволяє наносити її на багато поверхні як з бетону, так і з цегли.
Чудово підходить для промислових будівель незалежно від рівня вологості в них, екологічно безпечний склад і зручне застосування.

Спосіб підготовки та обробки

Робоча поверхня готується заздалегідь, очищається від опалубної мастила, розчину і будь-яких інших складів. Якщо присутні металеві елементи, перевіряють, щоб вони не виступали більш 10мм зовні, також вони обробляються від корозії спеціальним засобом. Все незакріплені ділянки на стіні або стелі закріплюються надійно. Залежно від матеріалу застосовують відповідні грунтовки, на стиках закріплюються армовані сітки. Поверхні розмічаються, попередньо перевіривши кути і вертикальність стін.

Надійність і екологічність

Сухі суміші для машинної штукатурки досить різноманітні і розрізняються залежно від того, де їх потрібно застосовувати: на вулиці або всередині приміщень. Вони відрізняються хорошою міцністю, і правильно нанесений розчин багато років надійно тримається, не вимагаючи постійного ремонту. Важливо відзначити, що поверхня є екологічно чистою і не несе загрози для здоров’я людей.

кнауф мп 75

Таким чином, машинна штукатурка в багатьох випадках має багато переваг перед ручною, а відтак скоротити час, кошти і в той же час зберегти високу якість виконуваних робіт. При наявності хорошого устаткування вдається обштукатурити великі площі, не задіюючи при цьому багато робітників. На сьогоднішній день, практично не виходячи з дому можна отримати кваліфіковану допомогу фахівців, які безкоштовно здійснять виміри і допоможуть розрахувати вартість всіх необхідних робіт.