Необхідні умови для виконання робіт по машинній штукатурці

By in ,
Необхідні умови для виконання робіт по машинній штукатурці

Сьогодні машинна штукатурка є дуже популярним методом обробки поверхонь. Це пов’язано в тим, що вона проводиться в найкоротші терміни, коштує дешевше і відрізняється більшою ефективністю, ніж ручна. І все ж машинна штукатурка має ряд своїх особливостей, умови для виконання робіт по машинній штукатурці які необхідно враховувати при виконанні робіт. Крім того, для їх виконання машинним методом необхідно дотримуватися ряду важливих умов, про які написано нижче.

Умови для виконання робіт по машинній штукатурці

До основних умов відносяться такі:

1. Достатній рівень будівельної готовності будівлі. Приміщення повинно бути повністю підготовлено під проведення штукатурки: необхідно зняти шпалери та аналогічні настінні покриття, очистити їх від залишків клею або фарби.

2. Необхідно пам’ятати, що в будівлях, висота яких не перевищує трьох поверхів, штукатурні роботи можна проводити тільки після завершення всіх покрівельних робіт – це важливо, щоб уникнути пошкодження штукатурного шару. Що стосується будівель, висота яких перевищує три поверхи, то штукатурні роботи можна проводити тільки в разі відсутності або невеликої кількості (менше трьох) з/б перекриттів над поверхом, де проходять роботи.

3. Стіни з дерева можна штукатурити тільки через рік після спорудження будівлі. Якщо цього не зробити, штукатурний шар швидко потріскається або розпочне пузиритися, що призведе до неякісного ремонту.

4. Необхідно захистити штукатурку від впливу снігу, вітру, дощу, сонця, механічних пошкоджень та інших несприятливих чинників до повного її висихання. В іншому випадку суміш може бути зіпсована. Також слід закрити всі віконні і дверні щілини до того, як проводити штукатурку, щоб вогкість і інші чинники не проникали в приміщення ззовні.

Власне, це основні умови, які необхідні для проведення якісних штукатурних робіт машинним методом. При їх дотриманні шар не буде відпадати від стіни, не потріскається, що не розм’якне, на ньому не буде ніяких дефектів. В результаті настінні покриття будуть виглядати рівно і красиво, а сам ремонт буде якісним і естетичним.

Чому обирають машинну штукатурку?

Причин цього дійсно багато. Вона виконується дуже швидко, вимагає мінімальних трудовитрат. Крім того, суміші для машинної штукатурки обійдуться покупцеві набагато дешевше, ніж ті, що призначені для ручної. Крім того, забезпечується максимальна однорідність суміші, оскільки для машинної обробки стін додається в воду штукатурка. При ручних роботах, навпаки, вода додається до основних компонентів.

Якщо вам потрібна якісна машинна штукатурка, звертайтеся до наших фахівців. Ми пропонуємо:

1. Виконання робіт в найкоротші терміни.

2. Гарантію якості виконаних робіт.

3. Використання сучасного обладнання та матеріалів.

4. Високий професіоналізм майстрів.

Телефонуйте вже зараз, і наші майстри зроблять все швидко, якісно і недорого.