Внутрішні оздоблювальні роботи. Робимо красиво і економно.

By in ,
Внутрішні оздоблювальні роботи. Робимо красиво і економно.

Сьогодні багато людей вирішуються на ремонт через віяння моди – дизайнери пропонують безліч красивих і просто неймовірних ідей з декорування житла. Але в той же час, на втілення всіх цих бажань не завжди вистачає фінансів. Але так як бажання зробити красиво нікуди не дівається, то люди залишаються в пошуках не менше симпатичних, але в той же час економічних варіантів оздоблення стін, стель, підлоги, внутрішні оздоблювальні роботи.

У цій статті розкриваються всі секрети економічного ремонту, які можуть допомогти буквально кожній людині.


Почнемо з оздоблення стін і стель

Плануючи обробку стін і стель слід не забувати про їх функціональних завданнях. Робити на стелі неймовірні візерунки не завжди доречно, адже люди рідко піднімають голову і розглядають його. Якщо ви не плануєте лежати на ліжку і розглядати стелю – тоді обмежтеся їх вирівнюванням або установкою натяжних стель. На перший погляд це витратне рішення, але саме ці роботи будуть довгі роки радувати господарів.

Установка світла. Це завдання має бути вирішене безпосередньо в момент обробки стель. Всі кімнати мають бути достатньо освітлені. Раніше для цього використовували точкові лампи, проте вони виявилися не дуже зручними. Якщо використовувати звичайні лампочки, то вони швидко перегорають. А маючи, наприклад, в кімнаті відразу 12 точкових лампочок, постійні перегорання можуть викликати незручності. Більш прийнятним варіантом буде установка світлових панелей. Вони не мають ніякого особливого декору, але відмінно виконують свою функцію освітлення.

Укладати підлогу теж потрібно з розумом. Не слід кидатися на віяння моди і робити якісь “острівці”, коли квартира ділиться на різні зони, виділені різним покриттям підлоги. Така мода доречна тільки в великих будинках і квартирах, а в середньостатистичних “однушках” і “двушках” це буде виглядати щонайменше дивно. Найбільш економічним і правильним варіантом буде укладання коркового полу. Він теплий і м’який, завдяки чому його приємно мати в спальні. Його також можна укладати в кухні, адже він не гидрофобен.

Обробка стін

Тут дійсно можна дати волю фантазії і трохи поекспериментувати. Більшість людей роблячи капітальний ремонт воліють вирівнювати стіни і фарбують їх. Але під час експлуатації житла неминуче відбуваються подряпини стін, наприклад, під час перестановки меблів, або ж з’являються дитячі малюнки. Щоб позбутися від цього дефекту слід перефарбовувати досить велику ділянку стіни. Набагато простіше використовувати шпалери під фарбування, які поверху покривають потрібним кольором. У випадки виникнення такої проблеми досить пофарбувати саме ту ділянку, яка була пошкоджена. На стіні не виникне ніяких плям, колір залишиться рівномірним.

Не використовуйте яскраві декори.

Щоб ремонт дійсно радував око багато років краще використовувати більш ніжні кольори в обробці стін і стель. Яскраві акценти можна ставити меблями, картинами, квітами, дизайнерськими світильниками та іншими елементами. Якщо вони набридають, їх з легкістю можна продати і придбати щось нове. А якщо набридне, наприклад, фреска на стіні, позбутися від неї можна буде тільки почавши новий ремонт.


І головна порада – економте не тільки свої гроші, а й час! Віяння моди змінюються чи не кожен сезон. Але роблячи ремонт будинку головне замислюватися про комфорт і затишок, а не модні тенденції. Продумуйте кожну деталь, плануйте внутрішні оздоблювальні роботи і створюйте малюнки свого майбутнього житла, намагайтеся представити остаточний результат – тоді і прийдуть рішення щодо здійснення задуманого. Не робіть все етапи економними, адже через пару років доведеться знову затіяти ремонт.

Ви завжди можете звернутися в нашу компанію BRIGADIR для консультацій.

Leave a reply