Як перевірити якість машинної штукатурки

By in ,
Як перевірити якість машинної штукатурки

Незаперечним є той факт, що неякісна штукатурка в подальшому призводить до додаткових витрат, неминучого повторного ремонту і масі неприємних моментів. Наслідки не змусять себе довго чекати: з’являються тріщини, міжкімнатні двері не встановлюються належним чином, штукатурка відстає від стін, на віконних і дверних отворах видно нерівності. Для того, щоб уникнути таких недоліків, слід знати, як правильно прийняти виконану роботу в домовлений термін і як перевірити якість машинної штукатурки.

Важливі моменти

Не слід забувати про те, що кожна робота виконується поетапно, у певній чітко встановленої послідовності. Саме штукатурка задає геометрію і служить першим шаром покриття стін і стелі, далі, щоб досягти гладкій поверхні використовується стартова шпаклівка. Заключним етапом є обклеювання шпалер або фарбування. Відповідно технологічний ланцюжок говорить про те, що все будується за ступенем важливості. Тому шпаклювання не зможе виправити брак, допущений при штукатурці, а фарбування проявить всі вади шпаклівки.

Як перевірити якість машинної штукатурки

Звичайно, добре, якщо бригада, яка виконує ремонтні роботи – це досвідчені професіонали, які відмінно себе зарекомендували. Проте, щоб не хвилюватися і уникнути розчарувань в подальшому, найкраще переконатися, що все йде за планом. Слід звернути особливу увагу на основні моменти:

1. Простежити, щоб всі поверхні перед нанесенням штукатурки були грунтовані і обов’язково оброблені, що забезпечить надійне зчеплення суміші з поверхнею стіни або стелі.

2. Важливо, наскільки це можливо, видалити будь-які металеві вироби зі стін, в крайньому випадку хоча б зафарбувати їх. В іншому випадку з часом в таких місцях проявиться іржа, що зіпсує всю обробку.

3. Візуально складно оцінити, наскільки рівні стіни кімнати. За допомогою рівня, який досить просто прикласти до поверхні, можна побачити всі вади. В ідеалі ніяких виямок і горбків не повинно бути.

4. Обов’язково приділити увагу до укосів. Як дверні, так і віконні, вони повинні бути однакові як по розвороту, так і по ширині, інакше навіть неозброєним оком буде помітний дисбаланс.

5. Міжкімнатні отвори повинні мати однакову ширину, що перевіряється рулеткою. Якщо допущена велика розбіжність, виникнуть складнощі при установці міжкімнатних дверей.

6. За допомогою кутника перевіряються кути, які повинні бути 90 градусів, що особливо актуально на кухні та у ванній, так як там меблі розташовуються з прямими кутами.

Таким чином, якість машинної штукатурки можна перевірити, не володіючи особливими навичками і глибокими знаннями. Найголовніше, що, витративши зовсім небагато часу, можна в подальшому уникнути додаткових витрат, переживань і створити оригінальний дизайн в будь-якій кімнаті. Адже ідеально рівні стіни – це цілком природно і красиво як в житлових кімнатах, так і в офісних приміщеннях.