Як правильно рахувати укоси

By in ,
Як правильно рахувати укоси

Як правильно рахувати укоси. Перш за все, слід зазначити, що правильно зробити замір укосів зможе тільки фахівець, який має необхідний досвід. Але при необхідності можна провести попередній орієнтовний розрахунок, що допоможе зорієнтуватися в цінах і прикинути необхідний для проведення робіт бюджет.

Що потрібно для виміру?

Наші фахівці можуть виконати роботу по установці укосів до 40 сантиметрів, вони мають все необхідне обладнання для точного виміру і виконання всіх робіт. Але для приблизного виміру знадобиться всього лише три наступних складових:

1. Наявність гарної рулетки (зазвичай вистачає метра в довжину).
2. Знання геометрії на рівні початкових класів
3. Близько години вільного часу.

Зверніть увагу! Перш за все, потрібно пам’ятати, що замір для встановленого вікна і замір для установки укосів для вікна, яке буде замінюватися – це два різних варіанти виконання робіт. У першому випадку використовуються матеріали вже визначені, потрібно буде враховувати тільки довжину і глибину існуючого укосу.

Виконання виміру

При попередньому вимірі потрібно поміряти глибину і довжину, використовуючи раніше припасену рулетку.

Робиться це в такий спосіб:
• глибина вимірюється від коробки до кута прорізу з додатком 50-100 міліметрів похибки;
• довжина вимірюється по внутрішній стороні прорізу також з додаванням 50-100 міліметрів похибки;

Також можливий більш точний вимір, але в даному випадку потрібно знати кут розвороту укосів по відношенню до вікна. Крім того, повинна бути врахована необхідність подальшої обрешітки і запаювання. Тобто, при розрахунку потрібно точно врахувати відстань між існуючим або майбутнім укосом і стіною. Інший варіант – це відстань між штукатурним шаром і схилом.

Далі визначається точне положення внутрішнього краю укосу, від якого заміряється довжина, обов’язково з урахуванням прилеглих до нього вертикальних / горизонтальних укосів. Далі виконується наступний, не менш важливий крок – це замір глибини укосу від внутрішнього краю. Тут важливо врахувати захід під коробку (зазвичай не більше 2 сантиметрів).

Зверніть увагу! Доволі частими є випадки, коли завести укіс під раму неможливо через положення коробки. В даному випадку замір проводиться до внутрішнього краю рами. Але важливо розраховувати відстань так, щоб укіс не перешкоджав вільному відкриттю створок. Кроме того, потрібно залишати місце для додаткової обслуговуючої фурнітури.


Поради по виміру при заміні вікна

Важливо розуміти, що при установці нового вікна будь-якої замір може бути неточний, і цифри збільшаться або, навпаки, стануть менше. Подібне Трапляється через різну товщину новой рами, а такоже відступу коробки від зовнішньої чверті.
У подібних умовах потрібно проводити замір глибини укосу, беручи початок від зовнішньої чверті. Отримані цифри не кінцеві, оскільки від них віднімається відступ коробки від зовнішньої чверті, а також товщина коробки. При цьому потрібно не забути додати захід укосу під коробку.

Зверніть увагу! Якщо важлива естетика, потрібно розраховувати розворот укосів близько 85 градусів. Але досить часто ця цифра повинна бути зменшена щодо розміру вікна, щоб забезпечувати оптимальний розворот.


З огляду на викладену вище інформацію можна зробити висновок: при всій простоті і доступності технології, замір укосів – це дійсно складна процедура, яку набагато краще довірити професіоналам, які мають досвід у подібних справах, знають як правильно рахувати укоси і не зроблять помилки.

Наші фахівці виконали сотні подібних завдань, тому можуть гарантувати точність і швидкість роботи. Телефонуйте вже зараз, щоб залишити заявку.