Як правильно штукатурити стіни

By in ,
Як правильно штукатурити стіни

Як правильно штукатурити стіни? Для того, щоб виконувати великі обсяги штукатурних робіт на стінах за короткий термін і при цьому не втрачалася якість, успішно застосовується машинна штукатурка. На допомогу будівельникам приходить натуральний гіпс, який повністю безпечний для здоров’я і в той же час має високу міцність. Дуже важливо, щоб внутрішні і зовнішні поверхні стін в результаті стали рівними, що необхідно як для подальшого фарбування, так і для обклеювання шпалер. Сучасне обладнання ідеально змішує необхідні компоненти, роблячи розчин однорідним, без особливих зусиль. Незважаючи на це, для того, щоб виконати поставлене завдання правильно, слід знати ряд особливостей і тонкощі даної специфіки.

Точність і послідовність дій

Штукатурні роботи – це свого роду перша і основна ступінь оздоблювальних робіт, так як за нею йде друга. Не можна забувати, що якщо упустити важливі деталі спочатку, то наслідки не змусять себе довго чекати. У зв’язку з цим, щоб плитка лягала рівно, шпалери не відшаровувалися, а нерівності та дефекти не псували зовнішній вигляд кімнати, слід ставитися до роботи відповідально і використовувати на практиці накопичений досвід професійних штукатурів. Початківцям будівельникам слід пам’ятати, що якщо керуватися усіма належними правилами, то можна уникнути маси помилок і вдасться швидше відпрацювати навички, які стануть корисними в майбутньому.

Що необхідно знати

Коли будівельні роботи завершуються, настає черга штукатурити. Незважаючи на те, що такий вид діяльності практикується не одне десятиліття, виникає ряд питань у початківців будівельників. Кілька особливо цінних порад допоможуть полегшити задачу:

1. Для здійснення машинної штукатурки прийнято використовувати малярні маячки, які слід прикріплювати на оброблювані поверхні, що дозволяє виключити вирівнювання стіни на завершальному етапі.

2. Якщо використовувати пульверизатор, можна легко змочити верхній шар нанесеної штукатурки і загладити поверхню.

3. Обов’язково враховувати тип оброблюваної поверхні, так як в кожному конкретному випадку потрібно накласти певний шар штукатурки, який може коливатися від 5 до 20 мм відповідно.

4. Встановлювати «маячки» належить на поверхні стіни обов’язково через рівні проміжки. Штукатурка наноситься саме між ними, після чого за допомогою правила видаляються всі надлишки і проводиться вирівнювання.

5. Відразу починати оштукатурювання потрібно з кутів і стиків приміщення, послідовно пересуваючись до основної широкої частини.

6. Якщо шар повинен вийти тонким, то пістолет переміщається швидше, при повільному русі шар штукатурки стає товщі.

На сьогоднішній день машинна штукатурка дуже зручна і вигідна як для будівельників, так і для власників приміщень. Разом з полегшенням фізичної праці нове обладнання потребує все ж певних знань і практики як правильно штукатурити стіни.